Home

UAP AC Lite

Ubiquiti Unifi AC Lite

€ 82,95

De UniFi AC Lite beschikt over een ultracompact design en werkt extra efficiënt, wat goed is voor het milieu.

Ubiquiti Unifi AC Pro

Ubiquiti Unifi AC Pro

€ 135,00

De UniFi AC Pro is een indoor en outdoor accespoint aangevoerd door 802.3af, gigabit techniek. De UniFi AC Pro beschikt over de hoogste snelheden op het 5 GH z netwerk met tot wel 1300 Mbps.

UniFi richt-antenne voor AC Mesh

€ 90,00

The UniFi Antenna, model UMA-D, is an optional mesh antenna designed to work with the UniFi® AC Mesh AP, model UAP-AC-M. With dual-band support, the UMA-D expands range coverage and provides customized pattern shaping.

Ubiquiti UniFi AC LR

Ubiquiti UniFi AC LR

€ 101,89

De UniFi AC LR beschikt over een innovatief antenne design waardoor grotere draadloze afstanden mogelijk zijn.

Ubiquiti UniFi USG Security Gateway Router

UniFi USG Security Gateway Router

€ 110,00

Ubiquiti Networks introduces the UniFi® Security Gateway, which extends the UniFi Enterprise System to encompass routing and security for your network.

Unifi Switch 16 - 150W

Unifi Switch 16 - 150W

€ 290,00

De UniFi® Switch met 16 poorten en 150W PoE, zowel desktop- als rackmountable.

Ethernet Surge Protector Ethernet Surge Protector

Ethernet Surge Protector (Gen2)

€ 17,50

Damaging electrostatic discharge attacks and surges are diverted to the ETH-SP-G2 and safely discharged into the ground, so network devices are protected.

Edgerouter 4 Edgerouter 4

Edgerouter 4

€ 199,00
Price/Performance Breakthrough
 
The EdgeRouter™ 4 offers next-generation price/performance value: up to 3.4 million packets per second processing with a line rate of up to 4 Gbps.
Ubiquiti Unifi G3 Dome Ubiquiti Unifi G3 Dome

UniFi G3 Dome

€ 140,00

De UniFi® Video Camera G3 Dome vertegenwoordigd de nieuwste generatie van het  UniFi Video systeem. De camera neemt op met een resolutie van 1080P, overdag en ’s nachts, binnen of buiten (onder een overkapping).

Unifi Switch 24

Unifi Switch 24

€ 195,00

De Ubiquiti UniFi US-24 is een krachtige 24-poorts Gigabit switch met 2 SFP-poorten voor uplinking. Iedere poort is afzonderlijk in te stellen met de UniFi controller. Daarnaast maakt u eenvoudig VLAN's aan en is de switch rackmountable. 

Ubiquiti UAP-AC-LR (5-pack)

Ubiquiti UAP AC LR (5-pack)

€ 454,00

Ideaal voor lange-afstands-implementaties, de UNIFI-AC-LR AP biedt simultane dual-band werking met 3x3 MIMO in de 2,4 GHz-band en 2x2 MIMO in de 5 GHz-band. Het innovatieve antenne-ontwerp zorgt voor een lange afstand, symmetrische-koppeling dekkingsgebied en de antenne winst van het UNIFI-AC-LR AP presteert beter dan one-way. 5-pack: Bevat geen PoE-adapters

Unifi Switch 48

Unifi Switch 48

€ 381,00

Available with 48 RJ45 Gigabit ports, the UniFi® Switch delivers robust performance and intelligent switching for growing networks.

Ubiquiti UAP AC LITE (5-pack)

Ubiquiti UAP AC LITE (5-pack)

€ 360,00

De UniFi AC Lite beschikt over een ultracompact design en werkt extra efficiënt, wat goed is voor het milieu. 5-pack: bevat geen PoE-adapters.

EdgeRouter Rack Mount Kit EdgeRouter Rack Mount Kit

EdgeRouter Rack Mount Kit

€ 20,00

Ubiquiti's adjustable EdgeRouter Rack Mount Kit allows you to install the various smaller Edge Products like the ER-4 and ER-6P into 19 inch racks. The mounting ear on one side slides in and out to accommodate various sized devices.

Unifi Switch 48

Unifi Switch 48 - 500W

€ 780,00

Available with 48 RJ45 Gigabit ports, the UniFi® Switch delivers robust performance and intelligent switching for growing networks.

Unifi Switch 48 - 750W

€ 950,00

Available with 48 RJ45 Gigabit ports, the UniFi® Switch delivers robust performance and intelligent switching for growing networks.

Ubiquiti NanoSwitch Ubiquiti NanoSwitch

Ubiquiti NanoSwitch

€ 38,50

4-port Gigabit switch with PoE pass-through. Powered by 24V Passive PoE. Provides up to 24W and Supports up to 4 Gbps total

EdgeSwitch Lite 24

€ 210,00

De Ubiquiti EdgeSwitch Lite is een 24-poorts switch waarmee u een bedrijfsnetwerk eenvoudig uitbreidt. Deze switch heeft tevens 2 SFP poorten voor uplinking met een snelheid van maximaal 1 Gbps. Dankzij de gebruiksvriendelijke web interface kunnen mensen zonder technische kennis de switch beheren.

Unifi Switch 8 -150W

Unifi Switch 8 -150W

€ 194,00

De UniFi Switch 8 150W is een 8-poorts Gigabit-switch met een stevig design en 2 SFP poorten. De 24V of 48V output is per poort aanstuurbaar met een maximaal vermogen van 150 Watt.

UBIQUITI UNIFI VIDEO CAMERA G3 UBIQUITI UNIFI VIDEO CAMERA G3

UniFi Video Camera G3 Bullet

€ 140,00

Nieuwe 802.03af compatible versie; PoE adapter niet inbegrepen!

The UniFi® Video Camera G3 represents the next generation of the UniFi Video surveillance management system. It records 1080p HD video, day or night, indoors or outdoors.

Edgerouter 6P Edgerouter 6P

Edgerouter 6P

€ 220,00
Price/Performance Breakthrough
 
The EdgeRouter™ 6P offers next-generation price/performance value: up to 3.4 million packets per second processing with a line rate of up to 6 Gbps.
5x Gigabit RJ45 Routing Ports with PoE, 1x Gigabit SFP port, 1x RJ45 Serial Port
EdgeSwitch 5XP EdgeSwitch 5XP

EdgeSwitch 5XP

€ 90,00

De EdgeSwitch 5XP  is een zeer robuuste 5-poorts Gigabit-switch die apparaten kan voeden op 24V. Uitgangsspanning is via de software in te stellen.

EdgeSwitch 10X EdgeSwitch 10X

EdgeSwitch 10X

€ 113,00

De EdgeSwitch 10XP  is een zeer robuuste 10-poorts Gigabit-switch die apparaten kan voeden op 24V.

Uitgangsspanning is via de software in te stellen.

Ubiquiti UniFi AC In-Wall Ubiquiti UniFi AC In-Wall

Ubiquiti UniFi AC In-Wall

€ 91,00

Convert an Ethernet wall jack into a dual-band 802.11AC Wi-Fi access point with two Gigabit Ethernet ports.

Uitgesloten van de "geen verzendkosten" actie.

Instant 802.3AF converter adapter Instant 802.3AF converter adapter

Instant 802.3AF converter adapter gigabit outdoor

€ 22,00

With the Instant 802.3AF Outdoor 48V POE you can now take full advantage of all the benefits power over Ethernet (PoE) can provide you. One you’ll be able to save a lot of money since you don’t have to rely on the expertise of installers. Second, you can now maximize your electricity because you need lesser current. Third, you need only one type of cable to set it up. 

EdgeSwitch 10X EdgeSwitch 10X

EdgeSwitch 10XP

€ 120,00

De EdgeSwitch 10XP  is een zeer robuuste 10-poorts Gigabit-switch die apparaten kan voeden op 24V.

Uitgangsspanning is via de software in te stellen.

Ubiquiti UniFi AC In-Wall HD Ubiquiti UniFi AC In-Wall HD

Ubiquiti UniFi AC In-Wall HD

€ 189,00

UniFi Access Point InWall Hi-Density
802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2
2.4GHz - 300Mbps
5GHz - 1733Mbps
Simultaneous Dual-Band 4x4 Multi-User MIMO

Uitgesloten van de "geen verzendkosten" actie.

U Fiber Nano G U Fiber Nano G

U Fiber Nano G

€ 70,00

GPON Optical Network Unit. The UFiber Nano G is a robust, high-performance GPON CPE that features an informational LED display and a sleek, sophisticated industrial design.

 

Edgerouter 10X

€ 115,00

The EdgeRouter™ 10X offers next-generation price/performance value: up to 260,000 packets per second processing with a line rate of up to 1 Gbps. Ten Gigabit RJ45 ports offer copper connectivity with PoE input on port 1 and PoE passthrough on port 10. The EdgeRouter 10X supports Layer-2 switching.

Unifi Switch 8 - 60W

Unifi Switch 8 - 60W

€ 112,50

Breid uw netwerk uit met de Ubiquiti UniFi US-8-60W, een goede switch voor kleine tot middelgrote netwerken. Deze switch beschikt over 8 Gigabit LAN poorten, waarvan er 4 PoE ondersteunen. 

Ubiquiti UniFi AC Mesh

Ubiquiti UniFi AC Mesh

€ 91,00

Het Unifi AC Mesh AP is ontworpen om discreet te integreren in elke omgeving. Het Unifi AC Mesh AP's kunnen zowel binnen als buiten gebruikt worden.

Uitgesloten van de "geen verzendkosten" actie.

Ubiquiti UniFi AC Mesh Ubiquiti UniFi AC Mesh

Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro

€ 174,00

Het Unifi AC Mesh AP is ontworpen om discreet te integreren in elke omgeving. De Unifi AC Mesh AP's kunnen zowel binnen als buiten gebruikt worden.
802.11AC 3x3 MIMO Outdoor Wi-Fi Access Point met Plug & Play Mesh Technologie

Uitgesloten van de "geen verzendkosten" actie.

Ubiquiti ODN Kabel

Ubiquiti ODN Kabel 0,5 meter

€ 9,00

Ubiquiti's UniFi Fibre Patch Cable is a Multi-Mode, LC-LC, OM3 fibre patch cable designed to be used with SFP modules such as Ubiquiti's UFiber modules. 

Unifi Switch 24 - 250W

Unifi Switch 24 - 250W

€ 395,00

De Ubiquiti UniFi Switch is onderdeel van de Ubiquiti Networks UniFi productlijn. De UniFi Switch biedt een uitgebreid aantal Layer-2 functies en is een volledig manageable PoE+ Gigabit switch. Levert hoge prestaties en intelligent switching voor groeiende netwerken. Creëer een netwerk dat makkelijk uit te breiden is.

Unifi Switch 8 - 60W

Unifi Switch 8

€ 100,00

Breid uw netwerk uit met de Ubiquiti UniFi US-8, een goede switch voor kleine tot middelgrote netwerken. Deze switch beschikt over 8 Gigabit LAN poorten.

Instant 802.3AF converter adapter

Instant 802.3AF converter adapter gigabit indoor

€ 22,00

With the Instant 802.3AF Indoor 48V POE Gigabit you can now take full advantage of all the benefits power over Ethernet (PoE) can provide you. One you’ll be able to save a lot of money since you don’t have to rely on the expertise of installers. Second, you can now maximize your electricity because you need lesser current. Third, you need only one type of cable to set it up. 

Unifi Switch 24 - 500W

€ 540,00

De Ubiquiti UniFi Switch is onderdeel van de Ubiquiti Networks UniFi productlijn. De UniFi Switch biedt een uitgebreid aantal Layer-2 en Layer-3 functies en is een volledig manageable PoE+ Gigabit switch. Levert hoge prestaties en intelligent switching voor groeiende netwerken. Creëer een netwerk dat makkelijk uit te breiden is.

Ubiquiti ODN Kabel

Ubiquiti ODN Kabel 1 meter

€ 10,00

Ubiquiti's UniFi Fibre Patch Cable is a Multi-Mode, LC-LC, OM3 fibre patch cable designed to be used with SFP modules such as Ubiquiti's UFiber modules. 

Ubiquiti Unifi AC HD

Ubiquiti Unifi AC HD

€ 298,00

The UAP-AC-HD, is an indoor/outdoor, high-performance, 802.11AC Wave 2 dual-band access point, capable of throughput speeds of up to 2533 Mbps and a maximum range of up to 122 meters.

Ubiquiti ODN Kabel

Ubiquiti ODN Kabel 2 meter

€ 12,00

Ubiquiti's UniFi Fibre Patch Cable is a Multi-Mode, LC-LC, OM3 fibre patch cable designed to be used with SFP modules such as Ubiquiti's UFiber modules.