Ubiquiti ODN Kabel
Ubiquiti

Ubiquiti ODN Kabel 1 meter

€ 10,00
Inclusief belasting

Ubiquiti's UniFi Fibre Patch Cable is a Multi-Mode, LC-LC, OM3 fibre patch cable designed to be used with SFP modules such as Ubiquiti's UFiber modules. 

Aantal
Op werkdagen voor 16:00 besteld? Morgen in huis!

  • U koopt uw product bij Ubiquiti-Experts U koopt uw product bij Ubiquiti-Experts
  • Kies voor PostNL Avondlevering, PakJeGemak of PakJeGemak Express! Kies voor PostNL Avondlevering, PakJeGemak of PakJeGemak Express!
  • 14 dagen retourtermijn 14 dagen retourtermijn
 
Specifications
 
Type: OM3 (Duplex)
Mode: Multi-0Mode
Colour: Turquoise
Connectors: LC-LC
Core diameter: 50 microns
Cladding diameter: 125 microns
Outside Diameter: 2 mm (each fiber)
Length: 1m

Specifieke referenties